Menu
Sepetim
2500 TL ve Üzeri Siparişlerde KARGO BEDAVA!

Anime Evim Toptan Satış (Wholesale)

Anime Ürünleri Satmak İster misiniz?


Anime Evim, Japon anime ve manga kültürüne dair Figür, Cosplay, Giyim, Aksesuar, Poster, Manga ve diğer ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterilerini bulaştırmayı hedeflemektedir.

Bu hedef doğrultusunda, Türkiye'de çok popüler olan anime için bir çok firmaya sağladığımız toptan Anime ürünlerini siz de satmak istiyorsanız, hemen bizimle Whatsapp hattımızdan iletişime geçin.

Yeni mağaza açmak için ürün arayan veya çizgi roman dükkanı, oyuncakçı, popüler kültür ürünleri satan mağazalar yada diğer tüm firmalar için ürün çeşidini artırmak adına yurtiçi ve yurtdışı firmalara anime figürleri, cosplay, giyim, aksesuar, hediyelik ve çok daha fazla ürün çeşidine Anime Evim ile sahip olabilir ve harika satışlar elde edebilirsiniz.

Toptan anime ürünleri ve bayilik kataloğumuza ulaşmak için; firma adı ve şehir bilgisini bize aşağıdaki adreslerden mail atabilir veya Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.


Whatsapp: 0506 284 20 22

Mail: info@animeevim.com


toptan anime


Anime Evim aims to present its customers with Figures, Cosplay, Clothing, Accessories, Posters, Manga and other products of Japanese anime and manga culture at the most affordable prices.

In line with this goal, if you want to sell wholesale Anime products that we provide to many companies, contact us immediately.

With Anime Evim, you can have anime figures, cosplay, clothing, accessories, gifts and many more products for companies that are looking for products to open new stores or want to increase their product range, and you can get great sales.

To reach our wholesale anime products and dealership catalogue; You can e-mail us with the company name and city information from the addresses below or you can reach us via Whatsapp.

We can send your orders to the companies you have a contract with by cargo to Istanbul.


Whatsapp: 0506 284 20 22

Email: info@animeevim.com