Hakkımızda

Anime Evim olarak amacımız, başta siz anime severler ve müşterilerimizin anime, manga, film, dizi ürün ihtiyaçlarına yönelik işleri kaliteli ve ekonomik olarak zamanında teslim etmektir. Uzman kadromuzla sipariş öncesi hazırlık aşamasından sipariş sonrası aşamaya kadar olan süre zarfında, karşılıklı en doğru sonuca ulaşmaktayız. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, Anime Evim ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Siparişlerinizi zamanında, kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlar da teslim ederek, kazanmış olduğumuz güvenden kesinlikle taviz vermeden cosplay, figür, poster vb. ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Anime cosplaylarından, figürlere, kupalara, anahtarlık, poster, bileklik gibi ürün çeşitleriyle hizmet vermekteyiz. Sizleri de en kısa zamanda Anime Evim farkıyla tanışmaya davet ediyoruz.

Satmış olduğumuz anime figürlerinin geneli Replika'dır. Orjinal kutuları dahi olsa, ürünlerin fotoğraflarında lisans etiketi yok ise, veya açıklamasında "Lisanslı üründür." şeklinde belirtilmemiş ise ürün Replika'dır.

Replika Nedir?

Replika; Lisanslı ürüne benzetilmiş ve tam lisanslı ürün kadar kaliteli olmayan malzemelerden yapılmış ama lisanslı ürünün neredeyse bire bir kopyasıdır. Eğer istenilir ise özel olarak Ön Sipariş ile Lisanslı ürünlerde getirmekteyiz. Ön sipariş ile Lisanslı ürün almak için Facebook Sayfamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Anime Evim Ekibi

www.animeevim.com