Menu
Sepetim
2500 TL ve Üzeri Siparişlerde KARGO BEDAVA!

Hakkımızda

Anime Evim olarak 2013 yılından itibaren vermiş olduğumuz hizmette amacımız, başta siz anime severler ve müşterilerimizin anime, manga, film, dizi ürün ihtiyaçlarına yönelik gerçek ürünleri kaliteli ve ekonomik olarak zamanında teslim etmektir. Uzman kadromuzla sipariş öncesi hazırlık aşamasından sipariş sonrası aşamaya kadar olan süre zarfında, karşılıklı en doğru sonuca ulaşmaktayız. Web sitemiz üzerinden bizimle temasa geçebilir, Anime Evim ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Siparişlerinizi zamanında, kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlar da teslim ederek, kazanmış olduğumuz güvenden kesinlikle taviz vermeden anime figürleri, cosplay, aksesuar, giyim, poster, manga vb. ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Anime cosplaylarından, figürlere, kupalara, anahtarlık, poster, bileklik gibi ürün çeşitleriyle hizmet vermekteyiz. Sizleri de en kısa zamanda Anime Evim farkıyla tanışmaya davet ediyoruz.

Satmış olduğumuz anime figürlerinin geneli Replika'dır. Orjinal kutuları dahi olsa, ürünlerin fotoğraflarında lisans etiketi yok ise, veya açıklamasında "Lisanslı üründür." şeklinde belirtilmemiş ise ürün Replika'dır.

Replika Nedir?

Replika; Lisanslı ürüne benzetilmiş, lisans etiketi bulunmayan ürünlerdir. Eğer istenilir ise özel olarak Ön Sipariş ile Lisanslı ve Orjinal ürünlerde getirmekteyiz. Ön sipariş ile Lisanslı ürün almak için @animeevim instagram sayfamız veya 0552 243 6009 numaralı Whatsapp iletişim hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Anime Evim Ekibi

www.animeevim.com