Menu
Sepetim
5000 TL ve Üzeri Siparişlerde KARGO BEDAVA!

Gizlilik Politikası

Müşterilerin  bildirmiş olduğu isim, soy isim, adres, telefon, e-posta adresi vb. gibi kişisel bilgileri, kesinlikle başka yerde yayınlanamaz, üçüncü şahıslara iletilemez veya herhangi bir amaçla kullanılamaz. Bu bilgisayar sadece www.animeevim.com sitesin göndereceği e-mail bültenlerinde kullanılabilir ve www.animeevim.com sitesi üzerinde bilgilerini paylaşan tüm kullanıcılar bunu kabul etmiş sayılır.

Site adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece, üyelerine ait hiçbir bilgiyi 3. şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder. Sitenin bulunduğu teknik ortamlar çeşitli teknolojik yazılımlarla korunmakla birlikte site güvenliği internet ve bilgisayar güvenliğiyle sınırlıdır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Anime Evim tarafından güncellenir. Lütfen www.animeevim.com'u periyodik olarak kontrol ediniz.

Yukarıdaki Gizlilik Politikası, Anime Evim müşterisi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır. Bu gizlilik politikası www.animeevim.com URL'si ve bu URL'nin tüm alt bölümlerinde geçerlidir.

Anime Evim Ekibi