Menu
Sepetim
5000 TL ve Üzeri Siparişlerde KARGO BEDAVA!

İptal, İade ve Değişim Koşulları

SİPARİŞ İADE KOŞULLARIMIZ

1) Öncelikle ekibimiz ile ürünü aldığınız tarihten 7 gün içerisinde 0552 243 60 09 Whatsapp hattımız veya sitemizdeki iletişim bölümünden mail ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İadeler sadece siparişinizi teslim aldıktan 7 gün içerisini kapsamaktadır.

2) Aldığınız bir ürünü iade etmek için, tarafımıza kargoya vererek tekrar göndermeniz gerekmektedir. (Adres bilgilerini bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.)

3) Ürünü bize geri iade ederken kargo ücretinin sizin tarafınızdan ödenmesi gerekmektedir. Aksi taktirde iade kargolar kabul edilmez.

4) Ürün bizim elimize ulaştığında, sizin tarafınıza sadece ürünün ücreti gönderilir. Herhangi kargo ücreti veya ek bir ücreti Anime Evim karşılamaz, sadece ürün fiyatı ne ise onu iade olarak alabilirsiniz.

5) Değişim için 0552 243 60 09 Whatsapp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Değişimlerde ekstra bir kargo ücreti daha müşterilerimiz tarafından karşılanması gerekmektedir. İstediğiniz üründe 7 gün geçmediği sürece değişim yapabilirsiniz.

6) Sipariş iptal işlemleri sadece biz kargonuzu göndermediysek yapılabilir ve bunun için 0552 243 60 09 Whatsapp hattımıza mesaj atabilirsiniz.

Saygılarımızla

Anime Evim Ekibi


Bu gizlilik politikası "animeevim.com" URL'i ve bu URL'in tüm alt bölümlerinde ve bağladığı tüm isim haklarında geçerlidir. "animeevim.com" müşterilerin bildirmiş olduğu adres, telefon, e-posta, şifre gibi kişisel bilgileri, ilgili üyenin onayı olmadan, kesinlikle başka yerde yayınlanamaz, üçüncü şahıslara iletilemez veya herhangi bir amaçla kullanılamaz, kullandırılmaz.

"animeevim.com" adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece, üyelerine ait hiçbir bilgiyi 3. şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder. "animeevim.com" bulunduğu teknik ortamlar çeşitli teknolojik yazılımlarla korunmakla birlikte, site güvenliği internet ve bilgisayar güvenliğiyle sınırlıdır. Müşteri hakları doğurlutusunda yasaların hükmüne riayet ettiğimizi ve yine yasalar karşısında art niyetli girişimler ve kullanımlar saptanırsa yasal merciler karşısında hakkımızı arayacağımızı ve müşterimiz yanında yer alacağımızı taahüt ederiz.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri "animeevim.com" tarafından güncellenebilir, geliştirilebilir.

Revize edilebilir, Lütfen bu bilgileri periyodik olarak zaman zaman kontrol ediniz.

Yukarıdaki Şartlar ve Koşullar, "animeevim.com" müşterisi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.