Menu
Sepetim
1000 TL ve Üzeri Siparişlerde KARGO BEDAVA!

Cosplay

Anime ve Manga karakterlerine ait Cosplay ürünlerini burada bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Model: kupe09
1 çift küpe gelmektedir. Yani 2 adet, sağ ve sol kulak için.Delik gerektirmektedir.Malzeme: Damla BoncukUnisex hem kadın hem erkek için uygun bir modeldir.Kaliteli malzemeden üretilmiştir. İthal üründürTokyo Revengers karakterlerinden Imaushi Wakasa'nın küpesini cosplay olarak ya da günlük haya..
95,00TL
Model: kupe08
Tokyo Revengers animesinin karakteri olan Kazutora Hanemiya'nın kulağına taktığı küpedir. Kazutora Hanemiya Küpesi.Belirtilen fiyat bir tek küpe fiyatıdır. Malzeme: MetalBoyut: 5x2,5cm Unisex hem kadın hem erkek için uygun bir modeldir.Kulağınızın delik olması gereklidir.&nb..
95,00TL
Model: kupe06
Death Note animesinin karakteri olan Ryuk'un kulağına taktığı küpedir. Death Note Ryuk Küpesi.Belirtilen fiyat bir tek küpe fiyatıdır. Malzeme: MetalBoyut: 5x2,5cm Unisex hem kadın hem erkek için uygun bir modeldir.Kulağınızın delik olması gereklidir. Su ile temas ettir..
95,00TL
Model: kupe05
Tokyo Revengers animesinin karakteri olan Takashi Mitsuya'nın kulağına taktığı küpedir. Tokyo Revengers Takashi Mitsuya Küpesi.Belirtilen fiyat bir çift küpe fiyatıdır. Malzeme: PleksiBoyut: 6x2,5cm Unisex hem kadın hem erkek için uygun bir modeldir.Kulağınızın delik ol..
95,00TL
Model: kupe04
Jojo's Bizarre animesinin karakteri olan Rohan Kishibe karakterinin kulağına taktığı küpedir. Jojo's Bizarre Rohan Kishibe Küpesi.Belirtilen fiyat bir çift küpe fiyatıdır. Malzeme: metal Boyut: 7x2cm Unisex hem kadın hem erkek için uygun bir modeldir.Kulağınızın de..
95,00TL
Model: kupe02
Hunter X Hunter animesinin karakteri olan Hisoka'nın kulağına taktığı küpedir.Hunter X Hunter Hisoka Küpesi.Belirtilen fiyat bir çift küpe fiyatıdır. Malzeme: MetalBoyut: 5x2cm Unisex hem kadın hem erkek için uygun bir modeldir.Kulağınızın delik olması gereklidir. Su il..
95,00TL
Model: kupe01
Hunter X Hunter animesinin karakteri olan Hisoka'nın kulağına taktığı küpedir.Hunter X Hunter Hisoka Küpesi.Belirtilen fiyat bir çift küpe fiyatıdır. Malzeme: MetalBoyut: 7x2cm  Unisex hem kadın hem erkek için uygun bir modeldir.Kulağınızın delik olması gereklidir. ..
95,00TL
Model: yb01
Yarichin Bitch Club Animesinde Yuri'nin Taktığı Kiraz KolyeBoyut: Kolyenin açık hali uzunluğu 35 cm kadar..
49,99TL
Model: tc2
 Unisex kullanım için uygundur. Ürün standart beden olup her beden için uygundur. 20 cm'dir. Peluş kumaştır...
59,90TL
Model: dz3
Bungou Stray Dogs animesine ait Dazai'nin taktığı kolyedir.Kurdaleleri çekerek boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.Unisex hem kadın hem erkek için uygun bir modeldir.Kaliteli malzemeden üretilmiştir.Işık kaynaklı hafif renk ve ton farklılıkları olabilmektedir...
49,90TL
Model: dz2
Bungou Stray Dogs animesine ait Dazai'nin taktığı kolyedir.Kurdaleleri çekerek boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.Unisex hem kadın hem erkek için uygun bir modeldir.Kaliteli malzemeden üretilmiştir.Işık kaynaklı hafif renk ve ton farklılıkları olabilmektedir...
49,90TL
Model: dz1
Bungou Stray Dogs animesine ait Dazai'nin taktığı kolyedir.Kurdaleleri çekerek boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.Unisex hem kadın hem erkek için uygun bir modeldir. Kaliteli malzemeden üretilmiştir.Işık kaynaklı hafif renk ve ton farklılıkları olabilmektedir...
49,90TL
1 den 12 e 62 (6 sayfa) ürün gösteriliyor